Strona główna » O nas

 
 

O nas

 

Nie wszyscy jesteśmy w życiu długodystansowcami. Są wśród nas wyznawcy Joy for joy, ale mamy też miłośników Joy Division. Niektórzy z nas wierzą, że bieganie rozjaśnia serce i umysł. Inni biegają w ciemnościach. Jeszcze inni w czapkach świętego Mikołaja. Tak czy inaczej, love will tear us apart… To później. Na razie bieg. Na razie pot. Na razie za nami 10, 1000 albo 3000 kilometrów… I jeszcze coś, co mimo wszystko nas łączy…

Inspiracja

Wulkan nigdy by nie wybuchł, gdyby na niego nie patrzyli… Nie masz pojęcia, do czego potrafi zachęcić granatowa koszulka biegacza Accenture pół metra przed Tobą i jak to jest, kiedy razem z potem czujesz na sobie gorące spojrzenia kolegów i koleżanek z Klubu… Mówiąc szybko, jeśli lektura własnego pamiętnika przestała Cię inspirować, zastanów się poważnie nad Klubem Biegacza Accelerate.

Namiętność

Kiedy doświadczyłeś naprawdę dzikiej namiętności? Biegając, z każdym kilometrem jesteś coraz bliżej ciała. Z każdym przekroczeniem samego siebie, jesteś coraz bardziej ze sobą. Przychodzi moment, kiedy ciało pamięta przelotny dotyk, a parę kilometrów bycia z kimś zostaje na lata… W inżynierii nazywa się to pamięcią materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu biegacza – namiętnością.

Wzajemność

Taki typ we mnie mieszka, co dzielić się nie chce, taki typ, co woli wyć całą noc, niż zasnąć przy Twoim boku… Tak było kiedyś. Teraz biegamy.
Zwycięstwem jest dla nas to, że jesteśmy razem. Zwycięzcą biegu jest nie tylko ten, kto dobiega pierwszy, ale również ten, dzięki któremu dobiegają inni. Z nami przekonasz się, że samotność długodystansowca to podła plotka.

Pasja

Kiedy ostatnio czułeś się tigerem…? My odkryliśmy w sobie zwierzę po pierwszych 10 kilometrach. Po półmaratonie kochaliśmy się tak, jak Charlie kochał Chaplina. Nie opowiemy, co stało się po maratonie. Pamiętaj, jeśli golf nie pobudza Twojego wewnętrznego wulkanu… dołącz do nas.

Zmysł Uczestnictwa

W dzieciństwie fascynowały Cię mrowiska? Jako burzliwie dojrzewający młody człowiek fantazjowałeś o szałasie potów i byciu częścią pulsującego ciała-zbioru? Mama nie puszczała Cię na koncerty rockowe? Zacząłeś pracować w korporacji?! Odkryj, czym naprawdę jest zmysł uczestnictwa.

Biegaj z nami ;)

 

Brak komentarzy

Bądź pierwszym komentującym

Opublikuj komentarz

Musisz być zalogowany aby publikować komentarze

Zaloguj się

Kalendarz imprez

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń w najbliższym czasie.

Zobacz wszystkie wydarzenia »

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń